Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Blog

Záda kuchyňské linky - část 1 - Tradiční materiály

Přidáno 03/24/17

Vybírali jste si už někdy kuchyň? Měli jste předem jasno o vzhledu, funkčnosti a vybavení? Vsadím se, že i když máte představu o vysněné kuchyni, tak oříškem zůstávají ZÁDA KUCHYŇSKÉ LINKY. Proto se vám pokusím v několika dílech vypsat možnosti řešen

Záda kuchyňské linky - část 2 - Trendy současnosti

Přidáno 03/24/17

V tomto díle se zaměříme na materiály, které jsou v současnosti IN. V minulém díle jsme si prošli tradiční materiály jako je keramika, laminátové desky a omyvatelné nátěry. Ale ne každému tyto materiály vyhovují.

Záda kuchyňské linky - část 3 - Originální a nadčasové materiály

Přidáno 03/24/17

A jsme na konci mého průvodce zad kuchyňských linek. Tyto materiály jsou na rozdíl od uvedených v 1. a 2. díle spíše neviditelné. Mí klienti dávají přednost tradičním nebo trendy materiálům. Proto originální a nadčasové uvádím až v posledním dílu.

Jak na útulné bydlení - ložnice

Přidáno 10/17/16

Zařídit si bydlení není jen tak. Pokud se do toho pustíte sami, přestože s tím nemáte dostatek zkušeností, pravděpodobně výsledek nedopadne zcela podle vašich představ. Daleko efektivnější bude, když zkusíte oslovit odborníka, který má spoustu zkušen

Kuchyň s bytovým architektem

Přidáno 02/19/16

Paní Veronika mně oslovila přes poradnu na mých webových stránkách, kde se zajímala o cenu za zpracování návrhu, časový rozvrh jednotlivých prací a zda je možné kompletní zajištění zakázky. Vzhledem k péči o malého Daníka a manželově vytíženosti potř

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek