Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Poradna

Čtěte před zadáním dotazu :

- co nejlépe udejte dekory již stávájcího vybavení pokoje (dekor podlahy, dekor oken, dekor dveří, odstín kuchyně, pracovní desky, zad kuchyňské linky, stávající výmalby, sedací soupravy, nábytku...)

Na mých stránkách najdete vzorník RAL, pokud to jde, tak udávejte barvy z RALového vzroníku. Pokud tam odstín nenajdete, tak se snažte připodobnit např. banánově žlutá, jablečně zelená...

Předem se omlouvám, že budu TYKAT. Neberte si to osobně, jen se mi tak líp píše.

Těším se na vaše dotazy. Při komplikovanosti dotazu zasílejte fotky na info@apdesign.cz, usnadníte mi odpovídání.

Vaše Alžběta

Přidat nový dotaz

autor: Jana | odpovědět

Dobrý den,mohla by jste mi poradit jakou barvu podlahy a dveří zvolit do RD ke kuchyni v barvě šedé v kombinaci s tramovy dubem pracovní deskou? Obývací pokoj je spojený s kuchyní. Děkuji. Jana

autor: STANISLAVA | odpovědět

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,chtěla bych, kontrast stříbrná postel,malba Dluhy černá, je vhodná do ložnice,dojem luxus co vrátíte.Děkuji s přáním pěkného dne. Stáňa

Podlaha
autor: Katka | odpovědět

Dobrý den, prosím o radu, jaký odstín vinylové podlahy si pořídit, když mám dveře v odstínu dub bělený a nábytek prozatím v barvě olše (uvažuji,že časem změním). Děkuji. K.

Každá mistnost v jinem stylu
autor: Petra | odpovědět

Dobrý den resim zda muze mit syn pokoj a ja kuchyn modernejsi styl a ložnice a obývák rustikalnejsi. Mistnosti jsou oddělené.Panelak. Dekuji moc!

Podlaha
autor: Libuše | odpovědět

Dobrý den, máme dveře dub sonoma.Jakou zvolit podlahu,,vinyl''V obýváku i dub sonoma stěnu. Děkuji L. K.

Prosvětlení místnosti s rustikálním nábytkem
autor: Šárka | odpovědět

Dobrý den, prosím vás o radu a sice máme obývák v rustikálním stylu (komoda, příborník, TV stolek...) barva zlatý dub. V hodně podobném odstínu dubu máme plovoucí podlahy. Vymalovává je bílá. Dveře, také barva v dubu. Okna plastová jsou bílá, ráda bych místnost prosvětlila, ale výměna nábytku nepřipadá v úvahu. Zkoušela jsem to už přes polštáře, ale vyjde to nastejno. Když do místnosti svítí sluníčko, tak se to ještě dá, ale jelikož jsou okna na východě, tak to není moc často. Závěsy nemáme. Předem moc děkuji za odbornou radu. V příloze zasílám fotografii, ale prosím nezveřejňovat. Děkuji za pochopení.

Barva podlahy
autor: Kristyna Zbořilova | odpovědět

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak sladit kuchyň, ve které bude užít dřevodekor dub Halifax či Nebraska, s podlahou (vinyl). Podlahu bych ráda světlou, ale nevím si rádi s barvou. Předem děkuji, K.Z.

Dekory
autor: Kristýna | odpovědět

Dobrý den, nevíme, jak sladit dekory. Podlahu budeme mít Habr bílý od Fatry, dveře asi Jasan od firmy Zlomek a dekor kuchyně řešíme...buď též jasan Lyon pískový od Egger, nebo dub Gladstone pískový. Okna máme zevnitř antracitova...mezi kuchyní a obyvakem budou točité schody v antracitove barvě a asi jasanové nášlapy,protože je malý výběr dekorů...nevíme v jakých barvách a dekorech nakombinovat kuchyň a dveře, s už koupeným bílým habrem na podlaze. Mockrát děkuji.

Kombinace barvy dveří + podlahy
autor: Lenny | odpovědět

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně výběru dveří k dekoru naší podlahy. Máme podlahu Fatra- Dub přírodní 12131-1 a teď k tomu řešíme dveře. Vymalováno máme bíle, potažmo v obýváku barva květ magnólie primalex inspiro a v ložnici himálajská šalvěj. Kuchyni máme v tónu dub nagano + almond (opět béžová) v kombinaci s "portugalskými obklady", tj. barevné. A teď mám dilema, zda k podlaze zvolit další dubový dekor dveří (konkrétně dub sukatý - CPL) a nebo dveře stříkané v RAL 1015 (slonová kost)? Vypínače máme bílé a celkově chcem interiér bytu ladit do "californian" stylu :-). Předem moc děkuji za odbornou radu a zdravím, Lenka :-)

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek