Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Poradna

Čtěte před zadáním dotazu :

- co nejlépe udejte dekory již stávájcího vybavení pokoje (dekor podlahy, dekor oken, dekor dveří, odstín kuchyně, pracovní desky, zad kuchyňské linky, stávající výmalby, sedací soupravy, nábytku...)

Na mých stránkách najdete vzorník RAL, pokud to jde, tak udávejte barvy z RALového vzroníku. Pokud tam odstín nenajdete, tak se snažte připodobnit např. banánově žlutá, jablečně zelená...

Předem se omlouvám, že budu TYKAT. Neberte si to osobně, jen se mi tak líp píše.

Těším se na vaše dotazy. Při komplikovanosti dotazu zasílejte fotky na info@apdesign.cz, usnadníte mi odpovídání.

Vaše Alžběta

Přidat nový dotaz

Ochranná síť kolem postele a schodů
autor: Věra | odpovědět

Dobrý den, prosím poraďte, jak vybrat ochrannou síť kolem patrové postele a kolem schůdků na ni. Inspiroval mě Váš návrh dětského pokoje, kde jsou lana u schodů na patrovou postel.

Příloha

Ochranná síť kolem postele a schodů
autor: Věra | odpovědět

Dobrý den, prosím poraďte, jak vybrat ochrannou síť kolem patrové postele a kolem schůdků na ni. Inspiroval mě Váš návrh dětského pokoje, kde jsou lana u schodů na patrovou postel.

Vyber jidelniho stolu
autor: Ivana | odpovědět

Dobrý den, jaky mám vybrat dekor stolu, pokud mám kuchyňskou linku v barvach vnějších oramovanyvh skříněk: diamantová seda, spodní a vnitřní vrchní skříňky: bily dub Halifax Egger, pracovní deska: sedy stuk viz příloha. Podlaha Economy vinyl RIGID 4501. Mám nechat stul v barvě bily dub halifax a nebo uplne jiný dekor?
Dekuji Ivana

Příloha

Podlaha k dubu halifax
autor: Jana | odpovědět

Dobry den,
vybirame novou podlahu do obyvaku. Nabytek je povetsinou v dekoru dub halifax prirodni a leskla bila. Zarubne a knihovna velmi tmave drevo. Uz ted je tu dreva hodne, stejnou podlahu, ktera tu je, jsem nikde nenasla, takze uvazuji nad vinylem v dezenu travertin klasik, asi od Fatra Thermofix. Myslite, ze by to mohlo fungovat? Stezejni je pro me kombinace halifaxu a podlahy, protoze to zde chci do budoucna vse ladit do toho halifaxu a dat tomu nejaky rad.

Podlaha
autor: Iva | odpovědět

Dobrý den, budete mít nábytek do loznice kombinace nebraska přírodní kombinace s pískové bezovou. Jaká bude nejvhodnější vynil podlaha,chtěla bych světlejší odstín, systém click s filcem.Dekuji za odpověď.

Podlaha do kuchyně
autor: Zuzana | odpovědět

Dobrý den, chtěla bych poradit s výběrem podlahy do kuchyně. Spodní skříňky budou fjord green, pracovní deska a zádový panel, i deska stolu dub halifax přírodní, horní skříňky bílé. Na podlahu bych chtěla použít lepené vinylové dílce (nejspíše thermofix) a rozhoduji se mezi dubem přírodním, který by kuchyň prosvětlil, a jasanem písečným, který je tmavší, ale má jemnější kresbu a barevně mi přijde podobnější halifaxu. Je to malá kuchyň v bytě orientovaná na jih. Děkuji, Zuzana

Kombinace barev
autor: Aleš | odpovědět

Dobrý den, podlaha přírodní dub, stěny bílé, nábytek a dveře kominace RAL 3011 a 6005. Jaká je nejvhodnější barva závěsů a koberců?

Podlaha
autor: Aneta | odpovědět

Dobrý den, jaká podlaha (vinyl) se nejvíce hodí k dubu Halifax (budeme mít v tomto dekoru kuchyň a všechny interiérové dveře), děkuji za odpověď.

Koupelna
autor: Pavla | odpovědět

Dobrý den,
chtěla bych se poradit jakou velikost kulatého zrcadla zvolit ke koupelnové skříňce šířky 80 cm.
Moc děkuji.

Podlaha a dveře
autor: Renáta | odpovědět

Dobrý den, prosím jakou zvolit podlahu(lino PVC)a dveře. Budeme mít horní skříňky a pracovní desku dub Hamilton, spodní skříňky bílé s zádovou desku beton Chicago světlý.Bohužel od vinylu jsme museli upustit už kvůli rozpočtu.

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek