Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Obývací pokoje

Obývací pokoj  je místo, kde se setkává celá rodina a rodinní přátelé, měl by splňovat nejen požadavky na prostor a pohodlí, ale měl by skýtat i místo na zábavu. Při plánování obývacího pokoje by jsme se měli zamyslet , jaké generaci bude obývací pokoj sloužit (nebo kolika generacím). Dále si musíme rozmyslet k  jakému účelu budeme tuto místnost využívat. V současné době je obývací pokoj využíván i jako pracovna a v nemále případech je obývací pokoj spojen s kuchyní a jídelnou. Jak tento prostor prakticky využít? Poradí AP Design...

Obývací pokoj na Spořilově

Obývák v panelovém domě pro dva mladé studenty

Obývací stěna v novostavbě na Praze 5

Obývací stěna v novostavbě na Proseku

Obývák ve staré zástavbě oživený barvami

Obývák pro slaměného vdovce z Vršovic

 

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek