Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

Jakou zvolit podlahu_

Jméno: Táňa

Dobrý den, zařizuji malý byt 2+1 v paneláku.jako dekor nábytku bych ráda zvolila dub sonoma v kombinaci s bílou nebo slonovou kostí, nejsem si jistá, zda by bílá nepůsobila studeně.
Kuchyň bude spojená s obývacím pokojem, korpusy skříněk linky dub sonoma, dvířka světlá nebo kombinace, pracovní deska a stěna za deskou pravděpodobně dub sonoma(v případě světlých dvířek).
Jakou zvolit podlahu - vinylové dílce a dekor dveří? Podlaha bude stejná v celém bytě, bylo by tedy vhodné pořídit ostatní nábytek ve stejném odstínu jako kuchyň?
Moc děkuji za odpověď.

Zdravím, Táňo,

určitě bude slonová kost lepší volba. Pokud uvažujete o vinylových dílcích, tak mám ráda Gerflor Creation 30. Dekor dveří bych volila bílý - pokud jsou bílá okna.

Ano, ostatní nábytek bude lepší volit stejný , nebo např. wengé, prostě úplný kontrast a ničím vadit nebude.

Držím palce

Alžběta

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek