Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Nábytek na míru

NÁBYTEK NA MÍRU? CO TO VLASTNĚ ZNAMENÁ?

Máte volný prostor v interiéru, např. niku nebo zeď, do které se sektorový nábytek přesně nevejde? Nebo máte kumbál, kde potřebujete umístit vše od lyží, sezónního oblčení a obuvi, až po vysavač a pračku? Nebo jen potřebujete vestanvou skříň? 

Přesně tak, mluvím o maximálním využití prostoru, kde jedině nábytek na míru splní vaše očekávání. Někdo si tam postaví obyčejný regál, ale chytrý člověk využije služeb bytového architekta a ten mu navrhne ideální řešení. Takto jsem vyřešila kumbál v novostavbě zde.

Na principu absolutní svobody výběru materiálů, bez rozměrových, technických a designových omezení nabízím moderní a funkční řešení jakéhokoliv prostoru v interiéru respektující potřeby vás, mých zákazníků. 

Nejčastěji nabízím řešení a výrobu nábytku na míru: kuchyní, vestavěných skříní, dělících příček - pevných i posuvných, obývacích a dětských pokojů, předsíní, ložnic, samostatných šaten, koupelen, podkroví, pracoven, knihoven, recepcí, zasedaček, archívů, skladů a originálních pracovních míst v kancelářích.

Zpracuji návrh ideálního řešení prostoru tak, aby byl maximálně využit a především aby byl funkční. Nábytek moji prověření a osvěčení dodavatelé vyrobí i namontují. 

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek