Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Digestoř BORA, budoucnost kuchyně

Přidáno 02/17/16

Už jste zaregistrovali tuto novinku i na českém trhu? Je to opravdu skvělá vychytávka a já měla možnost ji vidět na vlastní oči v Concept Store Karlín, kde nám ji příjemný pan Peter Doležal ochotně předvedl. Vypadá jako klasická indukční varná deska se 4 varnými zónami a mezi varnými zónami je taková mřížka do které odchází veškeré pachy a výpary. Díky tomu vlastně vůbec nenaruší koncept kuchyně a saje páry přímo u hrnců a pánví. Nezabírá vůbec žádné místo, přitom to opravdu funguje. Viděla jsem to na vlastní oči! Navíc není vůbec hlučná.

Víte na jakém principu pracuje? V podstatě jako klasické digestoře, jen prostě využívá příčné proudění, které je silnější než rychlost stoupání výparů. BORA Basic odsaje výpary dolů pod varnou desku, kde je umístěn box s uhlíkovým filtrem (možnost mytí v myčce), který výpary vyčistí a pošle zpět do kuchyně nebo klasickým potrubím vedeným pod kuchyňskou linkou, výpary odvede ven z místnosti.

Jsou nabízeny 3 varianty :

BORA Basic, ta, kterou jsem vám popsala a byla jsem z ní nadšená.

BORA Classic – tady si už můžete sestavit vlastní vzhled varné plochy. BORA zde je obdélníkového tvaru a vloží se mezi jednotlivé varné plochy o rozměru 540x370mm, přičemž na jedné můžete mít indukční desku a na druhé fritézu zapuštěnou do pracovní desky.

BORA Professional nabízí další profesionální vychytávku ve stylu Gril Tepan z nerezové oceli, kde můžete grilovat i 8 steaků najednou.

Mně se moc líbí… I cena je moc hezká : od 61 000 Kč bez DPH včetně varné desky. Ale nepřekáží vám nic nad hlavou, prostor lze využít efektivněji a navíc máte volný výhled při vaření, pokud BORu použijete na ostrůvku.

 

Vaše Alžběta 

Komentáře:

Přidat komentář

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek