Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Háčkované Puffy - Lucy Design

Přidáno 11/02/18

HÁČKOVANÉ PUFFY – LUCY DESIGN

Pufy jsou dnes velkým hitem a stávají se nedílnou součástí všech moderních interiérů. Každý puf je originálním výrobkem a má své kouzlo, které přenese i do Vašich domovů. Tento originální bytový doplněk nalezne široké uplatnění nejenom u Vás doma, ale i v kancelářích na chatách, chalupách… Velikou oblibu si jistě najde u Vašich dětí. Ručně háčkované pufy vyrábíme v nepřeberném množství odstínů šedé, hnědé, růžové, černé, modré, zelené, béžové…... Háčkované pufy je možno zakoupit ve třech velikostech – malé, střední a velké. Jednoduchý styl dá vyniknout kulatému tvaru pufu. Pufy jsou dokonalou náhradou za sedáky, konferenční a noční stolky, židličky, odkládací stolky. Každý puf má svlékací a pratelný potah. Vnitřek pufu je ušit z látky a je opatřen zipem. Výplň pufu tvoří zdravotně nezávadné EPS kuličky, kterými je možno puf snadno dosypávat. Jako doplňky k pufům vyrábíme i háčkované košíky, které mají všemožné využití.

 

Základní informace:

  • Ručně háčkované pufy jsou vyrobeny ze 100% bavlny, z materiálu nejvyšší kvality
  • Vyrábíme je ve 3 velikostech (malý, střední, velký)
  • Malý – 15x45 cm
  • Střední – 30x45 cm
  • Velký – 60x40 cm
  • Háčkovaný povlak pufu je svlékací a pratelný
  • Vnitřek pufu je ušita z látky, která je opatřena zipem
  • Výplň pufu tvoří zdravotně nezávadné EPS kuličky, kterými je možno puf snadno dosypávat
  • Všechny naše produkty jsou naplněny do maxima svého povrchu, proto je povrch zpočátku trochu tvrdší, po několika dnech používání se díky stlačení kuliček stane měkčím. I přesto si puf udržuje tvarovou stálost. Jedná se o přirozený jev vznikající užíváním

Velikost pufů je informativní, jedná se o ruční práci.

PRAŽÁK CEREKVICE, s.r.o.

Cerekvice nad Loučnou 65

Tel: 461 619 832

Fax: 461 619 832

GSM: +420 724 771 861

E-mail: roman.prazak@prazakcerekvice.cz

Komentáře:

Přidat komentář

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek