Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Na čem aktuálně pracuji? Duben - Červen 2017

Přidáno 04/06/17

 

Dlouho jsem se nepodělila o zakázky, na kterých aktuálně pracuji, takže to teď napravím. 

Kuchyňská linka na Sibřině. Je celá v prachově šedé barvě s pracovní deskou - beton světlý. Jednoduchá s ostrůvkem a snídaňovým pultem. Klienti dost spěchali, takže naštěstí zaujal hned první návrh a šlo se do výroby. Zatím není profi nafocená, ale alespoň pro ilustraci je vidět výsledek. Na druhé už jsou i svítidla. 

Další zakázka byla garsonka v Uhříněvsi. Klientka ještě zvažuje úpravy barev. Jedné, co ví jistě je, že bude žlutá kuchyň. Moc se těším na realizaci. Ta nás čeká na podzim. 

Další návrh, na kterém jsem pracovala byl návrh kuchyně pro svoji dvorní fotografku Alenku Kohutovou. Chtěla jednoduchou bílou kuchyň s dřevěnou pracovní deskou. Není sice nijak originální, ale praktická a funkční určitě. 

Další byl návrh malého panelákového chlapeckého pokoje. Aby se tam 2 kluci vešli, řešila jsem prostor palandou. Pod oknem vyšla i deska pracovního stolu tak, aby měl každý z chlapců svoje pracovní místo. 

Vaše Alžběta 

Komentáře:

Přidat komentář

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek