Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Miláno 2015

Přidáno 04/29/15

Letošní ročník se nesl v duchu návratu k přírodě. Imitace dřevěných dekorů zmizela a výrobci se vrací k masivnímu dřevu a k dýhám. Lakovaný matný a lesklý styl ještě zůstává trendy, ale je většinou doplněný o přírodní materiál. Podívejte se na fotky, které zhruba mapují vystavovaný sortiment moderního nábytku.

Nic nás nějak zvlášť "neomráčilo" tak, abychom to brali jako převratné v designu nábytku. Dost nás obtěžovalo letošní čekání ve frontách na stánky typu Aston Martin, Jaguar atp... Dost se rozšířil zákaz fotografování, což na minulých ročnících nebývalo. Čínští návštěvníci nepřekvapili svým důkladným průzkumem jednotlivých kusů nábytku. Pro nás každoroční zábava.

Komentáře:

Přidat komentář

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek