Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

Barva dveří

Jméno: Katka

Dobrý den,
zařizujeme si nový dům, jelikož schody do patra jsou v barvě buku, podlahy bychom chtěli sadit s nimi, tj. vinyl v barvě buku viz příloha. Prostor kuchyně s obyvákem je dobře prosvětlen, kuchyňská linka bude bíla, na kterou budou navazovat nízké černé skříňky. Váháme jakou zvolit barvu dveří, líbil by se nám kontrast světlá podlaha a tmavé dveře. Druhý dotaz je, zda je vhodné mít podlahu ve všech místnostech stejnou?

Děkuji za odpověď
Katka

Zdravím, Katko,

co by mohlo k buku mít kontrast je ořech nebo wengé. A máte pravdu, mohlo by to být zajímavé.

Podlahy stejné ve všech místnostech není nutné. Naopak, každá místnost může mít svoji atmosféru. Vůbec bych se nenechala ovlivnit něčím, co se teď prosazuje. Já mám v každé místnosti jinou a ničemu to nevadí.

Držím palce

Alžběta

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek