Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

Dotaz

Jméno: Hana

Dobrý den,
chci se zeptat, zda mohu kombinovat dub v teplém tónu s laminátovou podlahou v dekoru bělený dub. Moc se mi ta kombinace nepozdává, ale truhlář mi tak udělal schody. Řeším, zda je vyhodit ven, nebo se pokusit je začlenit do interiéru. Aktuálně vybírám dekor pro kuchyň a jsem z toho celkem zoufalá.
Děkuji za odpověď
Hana

Dobrý večer, Hano,

osobně mi to jako komplikace nepřipadá. Vynikne ten teplejší tón. Schodiště tak zůstane méně výrazné. Asi bych se pokusila je začlenit.

Z obrázku, který jste posílala to nepůsobí moc přívětivě, ale když nepoužijete odstín medový, ale třeba víc rustikální, kde je více šedé, tak by to špatné nemuselo být.

Ale vy v tom budete žít. Jestli vám to vadí hodně, nesmiřujte se s tím. Máte-li na to finanční kapacitu, pak je vyhoďte a zvolte jiný odstín.

Držím palce

Alžběta

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek