Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

Interiérové dveře - výběr barvy

Jméno: Petra

Dobrý den, prosím o Vaší radu. Zhruba za 2 měsíce se máme stěhovat do nového domu a nyní jsme ve fázi výběru interiérových dveří. Bohužel - máme v tomto rozhodování dilema. Jelikož máme tzv." otevřený prostor" - předsíň, kuchyně, obývák , nemůžeme se rozhodnout jakou barvu dveří zvolit. Podlaha bude v šedém odstínu (ze vzorníku něco mezi Ral 613 a 6003), vchodové dveře barva antracit a do patra povedou schody v barvě dubu-provence, s prosklenými bočnicemi. Ráda bych upozornila, že hned vedle vchodových dveří jsou dvoje dveře, tak aby se barevné odstíny moc " netřískaly" :-( Stěny zdí ponecháme v barvě bílé - klasika. Moc děkuji a přeji hezký den.

Dobrý večer, Petro,

asi bych dveře sjednotila do podobného odstínu, jako je schodiště. Nevím, od kterého výrobce dveře vybíráte, ale barevně bych je sladila se schody. Budou odlišené šedé - podlaha i vstupní dveře a vynikne dřevo na dveřích a schodišti.

Držím palce

Alžběta

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek