Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

obývací pokoj_podlaha

Jméno: Zdeňka Šperková

Dobrý den, obracím se na vás s dotazem jakou barvu vinylové podlahy do obývacího pokoje zvolit k nábytku světlý ořech sedačka čokoládová s jemným vzorem, výmalba stěn bílá ani neuvažujeme jít do jiné barvy, garnyž taky něco jako ořech vzhledm ke stáří to nedokážu odhadnout, kusový koberec by nebylo špatné taktéž barevně sladit, okna na jih a západ.
předem děkuji za tip
zdeňka

Dobrý den, Zdeňko,
asi bych šla v této kombinaci do nějakého odstínu buk nebo jasanu. Nechala bych vyniknout krásu ořechu. Kusový koberec bych se nebála zvolit v dekoru tmavě červené nebo tmavě zelené.
Držím palce
Alžběta

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek