Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

Barva Kuchyně

Jméno: Stanislava

Dobrý den prosím o radu jakou barevnou kombinaci použít na kuchyňskou linku, podlahu a dveře když nábytek v obývaku je čevenohnědý -je to nábytek z JYSKU rustikální. Obě místnosti budou spojeny . Zatím nemáne ani podlahy ani dveře. Nábytek v obýváku chci zachovat.Moc děkuji za radu

Dobry den, Stanislavo,

bylo by mozne prostor vyfotit a poslat fotku? I ten nabytek.

K rustikalnimu nabytku bych zvolila na dvere i na podlahu dekor dreva. Pokud jsou tam prvky cervene, tak asi dekor buku.

U kuchyňske linky bych urcite nesla do dekoru bile, ale spise bezove. Na pracovni desku bych pouzila nejake drevo v dekoru toho nabytku - nejaky tmavy orech. Na dvirka bych urcite uz dalsi dekor dreva nedavala. Maximalne korpus v dekoru buku.

Pripadne zaslete fotky na prachaticka@apdesign.cz.

Krasny den

Alzbeta

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek