Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

Barvy v obýváku a kuchyni RD

Jméno: Ivana

Dobry den, chtěla bych Vás moc poprosit o pomoc, jakou barvu kuchyně zvolit do RD, kde je kuchyně spojena s obývakem, dveře a okna jsou v dekoru zlatý dub, podlaha je mramorová, barva sedobezova - zřejmě taupe. Uprostřed obýváku s kuchyni je schodiště v barvě světlého dřeva - zřejmě javor?..premysleli jsme o kuchyni bíle s nějakým dřevěným dekorem (jestli by se hodil třeba ořech, nebo jiný dřevěný dekor?). Ještě bychom Vás chtěli moc požádat o radu, jakou barvu obkladů vybrat ke kuchyňské lince i do obýváku na stěnu u televize. Předem Vám moc děkuji za pomoc. Krásný den.

Dobry den, Ivanko,

kuchyn bych volila bud bilou nebo neco teplejsiho treba U216 Egger Bezova Came, to necham na vas. Dekor dreva bych sladila s okny - takze Orech Ribera nebo Dub Kendal konakovy, ale chce to vzit vzornik a prilozit k oknum.

Nejlepsi by bylo, kdybyste poslala nejake fotky do mailu, abych si to mohla lip predstavit, ten prostor.

Druh obkladu - myslite klasicke obklady nebo dekor skla? Toto bych potrebovala specifikovat.

Ozvete se na mail : prachaticka@apdesign.cz

Hezky den

Alzbeta

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek