Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

kuchyně s obývacím pokojem - barva podlahy

Jméno: Lucie

Dobrý den, můžete mi prosím poradit? Vybíráme podlahu do obývacího pokoje, který je spojen s kuchyní. Kuchyně je do L, oddělena od obýváku poloostrůvkem. Barva dvířek bude zřejmě bílá mat, deska se mi líbí dub hamilton Egger nebo halifax Egger, zadní stěna světle šedý beton, dřez černý...v kuchyňském koutě bude slažba factory grey. Tápeme nad barvou podlahy. Lze dub na kuchyňské desce kombinovat se světlejším např. Dub bardolino nebo Dub amiens od Eggeru na podlaze v obývacím pokoji? Popř. poradíte mi jiný dekor na podlahu? Líbí se mi skandinávský styl, ale zároveň bych byt ráda trochu prozářila. Dveře budou v celém bytě bílé. Okna zevnitř také bílé. Děkuji mnohokrát.

Dobry den, Lucie,

mne se libi na pracovni desce Dub Halifax o kousek vic nez Hamilton. Pak bych jako podlahu zvolila spise Dub Amiens, ma jemnou kresbu a necha vyniknout pracovni desku Halifaxu. Nebo Newbury svetly by take vypadal na podlaze hezky.

Urcite to zatepli oba dekory.

Drzim palce

Alzbeta

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek