Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

nábytek k šedé podlaze

Jméno: Věra Nováková

Dobý den,prosím o radu,v jaké barvě nábytek k šedé podlaze a tmavošedým dveřím.Je to novostavba a tyto barvy jsou dané. Vždy jsem dávala přednost barvě dřeva-dub,mám i doplňky a koženou sedačku v hnědé barvě. Protože budeme pořizovat nábytek nový,vyměním i sedačku. Místnost má 39m2-kuchyně,jídelní stůl a obývací část.Myslím si,že nábytek by měl být z jednoho materiálu i v kuchyni. Nerada bych měla vše bílé.Děkuji za radu.

Dobrý den, Věro,

já bych se ani v tom šedém prostoru nebála použít dekor dubu v kombinaci buď s bílou nebo s nějakou světle šedou.

Osobně bych se nebála ani kombinace s barvou - třeba červenou nebo nějakým odstínem zelené, které by to zateplily.

U sedačky bych se barevnosti nebála vůbec žádné. Hlavně by měla splňovat požadavky na prostor, funkčnost a pohodlí.

Držím palce
Alžběta

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek