Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

Obývací pokoj s kuchyní

Jméno: Lucie

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu při rekonstrukci bytu. Budeme mít spojený obývák a kuchyň. Do kuchyně přestěhujeme naši stávající linku (dvířka z akácie a korpus a pracovní deska tmavý ořech). V obýváku máme šedou rohovou sedačku a pár kousků nábytku v dezénu jasan Coimbra/dub melinga. Barvy v obou jsou tak velmi podobné. Okna jsou bílá plastová. Řešíme tedy jakou vybrat podlahu (už nechceme koberec) a jaké dveře s obložkami. Poradíte? Moc děkuji. Lucie

Dobrý den, Lucie,

škoda, žes nepřidala nějaké fotky. Asi bych se držela dekoru jasan Coimbra. Jak na podlahu, tak na dveře (např. u Seposu mají moc hezký dekor jasanu na dveře) a sladila bych s tím i podlahu. Do tmavé podlahy bych se nepouštěla.

Držím palce

Alžběta

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek