Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

Nábytek do obýváku

Jméno: Mirka

Dobrý den, prosím o radu, jaký nábytek vybrat do obýváku, který je propojen s jídelnou obloukovým
průchodem. V jídelně dominuje přírodní borovice - strop, komoda, stůl se židlemi. V obýváku strop z borovice, dveře a podlahy laminátové buk. Takže všechno dřevo do červeného odstínu, venkovský styl. Nyní však na trhu panuje dub. Líbí se mi světlý v teplé žlutavé, avšak trochu našedlé barvě: https://www.brwcz.cz/komody/porto-komoda-kom3d3s-dub-burlington Nevím, jestli se hodí nebo mám zvolit zase borovici v tomto jednoduchém stylu: https://www.idea-nabytek.cz/komoda-2-dvere-4-zasuvky-torino Jedná se o rodinný dům na venkově, bydlíme zde přes dvacet let. Na fotce je za obloukem provizorní kus nábytku, ten právě přijde vyměnit za komodu a vitrínu. Děkuji

Dobry den, paní Mirko,
bohužel nedorazila příloha :(
Osobně bych se toho dubu nebála. Je to rustikální a nemělo by to celý koncept narušit. Zkuste poslat aspoň do mailu ty fotky, stávajícího interiéru.
Alžběta

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek