Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

Barva podlahy a dveří

Jméno: Eva

Dobrý den,

zařizujeme novostavbu a ráda bych se Vás zeptala, jaká podlaha a dveře se hodí v interiéru k dřevěným oknům barvy jasan (dle vašeho RAL přibližně 1033). Prostor bych měla ráda co nejsvětlejší, kuchyňská linka je navržena bílá s šedou pracovní deskou, další nábytek bude bílý v kombinaci s masivním dřevem, doplňky v šedé (sedačka) a žluté barvě (jídelní židle, křeslo).

Děkuji za odpověď.
Eva

Dobrý den, Evo,

osobně bych zvolila masiv - např. dekor dubu nebo běleného dubu. Dveře pak buď dub, nebo ten jasan. Další typ dřeva bych nevolila.

Jinak se mi ta barevna kombinace moc líbí.

Držím palce

Alžběta

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek