Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

Obyvacka

Jméno: Iveta

Dobry den, velmi pekne vas prosim o pomoc pri zladeni farieb v obyvacke. Steny su jemne kremove, podlaha svetla, sedacka sedohneda do U, stolik skleneny so sivymi nohami a nabytok san remo tmava. Riesim farbu koberca, vankusikov a kvetinacov, prip. doplnkov ako hodiny, obrazy. Vopred velka vdaka za ochotu. Iveta

Dobrý den, Iveto,

tam se nemusíš obávat nějaké výraznější barvy. Klidně sytě červená, nebo žlutozelená.

U koberce bych se nebála nějaké větší barevné kombinace : typově např. http://www.b-line.cz/kusovy-koberec/city-27cyp a pak už si jen vybrat některý odstín, který pak použiješ na další doplňky - květníky, rámečky na obrázky, polštáře atp.

Držím palce

Alžběta

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek