Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

Barvy v interiéru

Jméno: Zdeňka Leponi

Dobrý den,
mám dotaz,chtěla bych vymalovat OP a nevím si rady s barevným sladěním a kombinací barev v závislosti na nábytku.Podlaha je tmavší dřevo,sedací souprava je krémová a křesla i konferenční stolek jsou v barvě černé,čalounění křesel je šedo-černé,ostatní nábytek je barvy ořechu,vše je převážně ve starožitném stylu.Mám moc ráda zemité,přírodní barvy,Děkuji za radu

Dobrý den, Zdeňko,

v interiéru máte směs barev většinou laděných do hnědých (dřevitých) a černých odstínů. Osobně bych tam tento tón už nevolila.

Barevně bych se úplně odlišila : starorůžová RAL 3015, zelenkavá RAL 6019 nebo klidně tyrkysová RAL 6027.

Držím palce

Alžběta

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek