Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

Nový obývací pokoj

Jméno: Katka

Dobrý den, chci se prosím zeptat na následující. Zařizuji nebo spíše modernizuji si nový obývací pokoj, nábytek mám a to dekor ořech s bílou. Obrázek pro představu příkládám v příloze. Chci se zeptat, jaký odstín koberce a sedací soupravy byste volila? Stěny bych vymalovala bíle a jednu stěnu bych chtěla šedou (ve Vašem vzorníku RAL7040). Na této šedé zdi by byla právě sedací souprava. Koberec bych chtěla do celé místnosti. Okna jsou bílá plastová. Dveře u místnosti nejsou. Druhý dotaz je, zdali se k tomuto nábytku bude hodit styl patina, protože v místnosti je stará garnýž na záclony, která se nemůže demontovat a já bych ji ráda natřela a použila styl patina. Nebo ji mám raději natřít pouze bíle? Předem moc děkuji za odpověď

Dobrý den, Katko,

patina na garnýži být klidně může, ale přijde mi bezpředmětné jí tam dávat, když tam nic ve stejném stylu nemáte.

Nábytek je hodně výrazný, takže bych volila ten odstín šedé použít na jinou zeď a sedačku bych zvolila tmavě šedou a koberec světle šedý. Ještě by šla možná lehce zelená barva RAL 6021 odstíny do khaki.

Úplně bych vynechala odstíny oranžové a červené.

Držím palce

Alžběta

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek