Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

obývací pokoj spojený s kuchyní

Jméno: Hana Grundmannová

Dobrý den, ráda bych vás požádala o konzultaci, jak vyřešit sezení v obývacím pokoji - koutu, kam nejlépe umístit sedačku, křesla a televizi. Kout je propojen s kuchyní. Místnost má tvar do L, vchod je proti oknům, vedle vchodu vpravo jsou krbová kamna, obývací kout je v té delší části písmene L, ve které je ještě vchod do další místnosti, tedy na stěně vlevo.
Děkuji. Hana Grundmannová

Dobry den, Hano,

bohužel bezplatnou poradnu mám na sladění interiéru jako takového. Kdy klienti řeší barevné sladění oken, podlahy a např. kuchyňského nábytku.

Pokud máte zájem o řešení dispoziční, jedná se již o placenou službu. Je potřeba si to nakreslit a pracovat s prvky jako takovými.

Pokud budete mít zájem, tak mě kontaktujte buď přes mail prachaticka@apdesign.cz nebo na 603 238 056.

Hezký víkend

Alžběta

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek