Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

Prosvětlení místnosti s rustikálním nábytkem

Jméno: Šárka

Dobrý den, prosím vás o radu a sice máme obývák v rustikálním stylu (komoda, příborník, TV stolek...) barva zlatý dub. V hodně podobném odstínu dubu máme plovoucí podlahy. Vymalovává je bílá. Dveře, také barva v dubu. Okna plastová jsou bílá, ráda bych místnost prosvětlila, ale výměna nábytku nepřipadá v úvahu. Zkoušela jsem to už přes polštáře, ale vyjde to nastejno. Když do místnosti svítí sluníčko, tak se to ještě dá, ale jelikož jsou okna na východě, tak to není moc často. Závěsy nemáme. Předem moc děkuji za odbornou radu. V příloze zasílám fotografii, ale prosím nezveřejňovat. Děkuji za pochopení.

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek