Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

Kombinace barvy dveří + podlahy

Jméno: Lenny

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně výběru dveří k dekoru naší podlahy. Máme podlahu Fatra- Dub přírodní 12131-1 a teď k tomu řešíme dveře. Vymalováno máme bíle, potažmo v obýváku barva květ magnólie primalex inspiro a v ložnici himálajská šalvěj. Kuchyni máme v tónu dub nagano + almond (opět béžová) v kombinaci s "portugalskými obklady", tj. barevné. A teď mám dilema, zda k podlaze zvolit další dubový dekor dveří (konkrétně dub sukatý - CPL) a nebo dveře stříkané v RAL 1015 (slonová kost)? Vypínače máme bílé a celkově chcem interiér bytu ladit do "californian" stylu :-). Předem moc děkuji za odbornou radu a zdravím, Lenka :-)

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek