Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

Nábytek

Jméno: Mirka

Dobrý den, paní Alžbětko, máme spojený obývák s kuchyní, podlaha světlý buk lamino, stropy a obložení jídelního prostoru z přírodní borovice, nábytek v jídelně borovice, kuchyně imitace dřeva spíše do tmavě žluta (možná dub), kuchyńská deska antracit, tmavě hnědá sedačka. Prosím, hodil by se do celého prostoru nábytek sektor světlý dub burlington v přírodní či snad bílé barvě?
https://www.brwcz.cz/jidelni-stoly-a-zidle/porto-zidle-tx099-dub-prirodni-kair-2624-hneda
Nebo pokud bych nechala borovicový nábytek, hodila by se vinylová podlaha v dekoru dub?
Nyní sice máme sladěno tón v tónu, ale celé je to oranžová nuda. Někde doporučujete kombinaci buk dub a někde zase ne, asi záleži na odstínu.
Moc chválím Vaši úžasnou poradnu a vstřícnost. Děkuji mnohokrát. Mirka.

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek