Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

Malby v místnosti s více dřevěnými dekory

Jméno: Aneta

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, jaké zvolit malby do místnosti obývacího pokoje spojeného s kuchyní. Místnost má obdélníkový tvar, kde v severovýchodně orientované části se bude nacházet kuchyňská linka ve tvaru U s barem do prostoru. Uprostřed místnosti bude jídelní stůl a jihovýchodně je orientována obývací část se sedačkou a televizí. Dekory kuchyně jsme vybrali od Kronodesignu. Korpus, pracovní i zádová deska jsou tvořeny dekorem Gold craft oak, skříňky tvoří Fireside select walnut a Ivory. Okna a dveře jsou v barvě ořechu - tmavé. Předpokládám, že nábytek bude nejlepší zvolit opět v ořechu, aby to ladilo. Sedačka bude nejspíš neutrální, černá nebo šedá. Podlaha bude PVC v dekoru dřeva-teprve budeme vybírat. Asi zvolíme nějaké tmavší do šeda ve stylu dekorů Smoked Liberty Elm nebo Stone Aurora Elm od Krona,aby se to netlouklo s ořechovým nábytkem a zároveň aby to zvýraznilo tu kuchyň. Parapety asi zkusíme sladit s podlahou. Lámeme si hlavu, jakou barvu zvolit na zdi - původně jsem uvažovala o nějaké žluté jako je vanilková, ale bála jsem se, že nevynikne korpus linky. Dále jsme uvažovali o hnědé - obě dlouhé stěny krémové/bílá káva a na nejvzdálenější stěně od kuchyně tmavší odstín, že by to mohlo místnost opticky zkrátit. Co říkáte, bude se to do interiéru s různými dřevěnými dekory hodit?

Předem moc děkuji za radu a přeji hezký den

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek