Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

Interiérové dveře - výběr barvy

Jméno: Petra

Dobrý den, prosím o Vaší radu. Zhruba za 2 měsíce se máme stěhovat do nového domu a nyní jsme ve fázi výběru interiérových dveří. Bohužel - máme v tomto rozhodování dilema. Jelikož máme tzv." otevřený prostor" - předsíň, kuchyně, obývák , nemůžeme se rozhodnout jakou barvu dveří zvolit. Podlaha bude v šedém odstínu (ze vzorníku něco mezi Ral 613 a 6003), vchodové dveře barva antracit a do patra povedou schody v barvě dubu-provence, s prosklenými bočnicemi. Ráda bych upozornila, že hned vedle vchodových dveří jsou dvoje dveře, tak aby se barevné odstíny moc " netřískaly" :-( Stěny zdí ponecháme v barvě bílé - klasika. Moc děkuji a přeji hezký den.

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek