Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

Michaela

Jméno: michaela zvonkova

Dobrý den, prosím o radu jak batevně sladit RD. Kuchyň je propojená s obyvákem malých rozměru 5,5 /5,5m. Na samostatné zdi hned vedle vstupnich dveři (nevime jaké zvolit jestli bilé nebo dřevěné) budou vestavěné spotřebiče v dekoru dřeva. Okna jsou bilé parapety nevime jestli bile nebo dřevo. Pod okny bude linka ve tvaru L v bilem lesku, nevim jakou desku zvolit jestli tmavě šedou, černou nebo v dekoru dřeva a jaký dekot korpusu. jidelni stul a konferenčni stolek by se mě líbil dřevo kombinované s černou kovovou konstrukci. Podlaha bude dlažba v celém spodnim patře. Koupelna a wc je obložená mramorem a podlaha série imola xrock grey 60/60. Světla je v kuchyni hodně je situovana na JZ máme tam dvě okna a větši vstupni posunovací dveře na terasu. Děkuji Vám předem za radu moc mě pomužete

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek