Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

Sladění dekoru dřeva

Jméno: Jana

Dobrý den,
děláme celkovou rekonstrukci řadového rodinného domu, který bude celý laděn do venovského stylu. Chtěla bych Vás poprosit o radu jak sladit interiér, chtěla bych venkovský styl s provence prvky. Máme masivní nýbytek z přírodního dubu (jídelní stůl, židle, konferenční stolek, vytríny), kuchyň je propojená s jidelnou a obývacím pokojem. Na stropě máme přiznané dřevěné trámy, masivní staré opracované, na které dáme pouze olej, aby vynikly leta, takže barevně se budou hodně podobat nábytku z přírodního dunu. Kuchyň bude ve stylu provence bílá, na podlaze bude světlá dlažba. Jde mi teď o výběr dekoru dřeva na okna, dvěře a pracovní desku v kuchyni. Zatím mám vybranou barvu na plastová okna zlatý dub, ale nějak si pořád nejsem jistá, pracovní desku bych také chtěla v dekoru dřeva, no a u vnitřních dveří ještě nejsem vůbec rozhodnutá, možná dřevo v bílé? Co se týče sladění oken se střechou, tak střecha je tmavě červená.
Moc děkuji za radu.

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek