Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Vaše dotazy

Zpět na seznam všech položek

Nový obývací pokoj

Jméno: Katka

Dobrý den, chci se prosím zeptat na následující. Zařizuji nebo spíše modernizuji si nový obývací pokoj, nábytek mám a to dekor ořech s bílou. Obrázek pro představu příkládám v příloze. Chci se zeptat, jaký odstín koberce a sedací soupravy byste volila? Stěny bych vymalovala bíle a jednu stěnu bych chtěla šedou (ve Vašem vzorníku RAL7040). Na této šedé zdi by byla právě sedací souprava. Koberec bych chtěla do celé místnosti. Okna jsou bílá plastová. Dveře u místnosti nejsou. Druhý dotaz je, zdali se k tomuto nábytku bude hodit styl patina, protože v místnosti je stará garnýž na záclony, která se nemůže demontovat a já bych ji ráda natřela a použila styl patina. Nebo ji mám raději natřít pouze bíle? Předem moc děkuji za odpověď

Odpovědět:

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek