Proměna bytu v Tesaříkově ulici

Soňa R.

"Částečná rekonstrukce bytu, rekonstrukce kuchyně s obývákem, rekonstrukce studentského pokoje"

Nedávno jsme měli to štěstí spolupracovat s Alžbětou Prachatickou na rekonstrukci našeho panelového bytu, konkrétně dětského pokoje, kuchyně a obývacího pokoje. Naše zkušenost byla naprosto vynikající.

Profesionální přístup a kreativita

Alžběta Prachatická se od začátku projevila jako velmi profesionální a kreativní architektka. Od prvního setkání nám bylo jasné, že rozumí našim potřebám a dokáže je převést do praxe. Její návrhy byly nejen esteticky krásné, ale také velmi funkční a promyšlené do posledního detailu.

Dětský pokoj

Návrh dětského pokoje nás obzvláště nadchnul. Alžběta vytvořila prostor, který je hravý a zároveň praktický pro potřeby syna teenagera. Syn má dostatek úložného prostoru, ale také dost místa na relax a učení. Barevné schéma a výběr nábytku dokonale odpovídají našemu vkusu a zároveň vytvářejí útulnou atmosféru.

Kuchyně

Kuchyně byla dalším skvělým výsledkem její práce. Alžběta se soustředila na vytvoření ergonomického prostoru, který je radost používat. Výsledkem je kuchyně, která je moderní, stylová a velmi praktická pro každodenní život.

Obývací pokoj

Obývací pokoj je srdcem našeho domova a Alžběta jej navrhla tak, aby byl pohodlný a příjemný pro celou rodinu. Kombinace barev, osvětlení a nábytku vytváří harmonický celek, který nás každý den těší. Je vidět, že Alžběta má cit pro detail a dokáže vytvořit prostor, který je nejen krásný na pohled, ale i funkční a pohodlný.

Komunikace a spolupráce

Celý proces spolupráce s Alžbětou byl velmi hladký. Byla vždy ochotná naslouchat našim nápadům a připomínkám a pružně na ně reagovat. Její komunikace byla jasná a včasná, což velmi přispělo k bezproblémovému průběhu celé rekonstrukce.

Závěr

Alžběta Prachatická je talentovaná a profesionální bytová architektka, kterou bychom bez váhání doporučili každému, kdo hledá kvalitní a kreativní návrh interiéru. Pokud hledáte někoho, kdo dokáže proměnit váš byt v krásný a funkční domov, Alžběta je tou správnou volbou.


 

https://www.apdesign.cz/reference/realizace-kuchyne-s-obyvakem-v-dekoru-mint-biloseda-hickory-prirodni/P_254

Zobrazit všechny reference klientů

© 2024 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign