Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Na čem teď pracuji ? Listopad 2017 - Leden 2018

Přidáno 25.1.2018

Protože jsme začátkem ledna začínali s rekonstrukcí panelového bytu v Jašíkově ulici v Praze, tak bylo nutné mít vše připravené a objednané, aby se celá rekonstrukce zvládla během měsíce a půl. Takže většinu prosince loňského roku jsem trávila na přípravách podkladů pro stavbu, eletkrikáře, instalatéry atp. Na půlku února máme domluvené truhláře, kteří dodají kuchyň, šatnu a obývací stěnu. Aktuálně jsme ve fázi přípravy elektriky. 

Stihla jsem připravit další malou rekonstrukci v obci Nupaky, kde si starší dáma koupila byt 1+1 a chtěla z něj udělat 2+1. Velký pokoj měl naštěstí dvě okna, takže stačilo navrhnout příčku a vznikla ložnice s vestavnou skříní a obývák, do kterého si klientka dodá stávající nábytek. Největší práce byla s kumbálem, kde jsme docela dlouho pilovaly dispoziční řešení. Ale i tam jsme úspěšně došly do finále :) 

Začátkem ledna jsem začala pracovat na nové kompletní rekonstrukci panelového bytu na Chodově pro mladý pár v očekávání. Chtěli bychom stihnout rekonstrukci do dubna, kdy se narodí nový člen rodinky. 

Komentáře:

Přidat komentář

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek