Autorský dozor

Autorský dozor při realizaci 1 pokoje je cena 15.000 Kč, při realizaci menšího bytu 25.000 Kč, při realizaci 3+kk a většího 45.000 Kč (dle rozsahu zakázky) + 10% z ceny zakázky, pokud není AP design dodavatelem nábytku na míru. Při realizaci domu se cena pohybuje od 45.000 Kč + 8% z ceny zakázky, pokud neni AP design dodavatelem nábytku na míru, případně se dohodne individuálně v závislosti na složitosti vybavení. 

Co obsahuje autorský dozor : příprava podkladů pro jednotlivé řemeslníky - zedníky, elektrikáře, instalatéry, obkladače, podlaháře... Zajistím výkresy pro - přesné umístění stěn, bourací práce, kóty elektroinstalace, umístění vypínačů - zásuvek - osvětlení, rozvodů odpadu a vody u koupelen a kuchyní, výběr barev na stěny příp. tapet. Zajistím synchronizaci jednotlivých řemesel tak, aby navazovala na sebe a došlo k včasnému předání zakázky (např. u kuch.linky zajistím řemeslníky na následné zapojení spotrebičů, odpadu, dřezu, baterie, myčky). Dále obsahuje spolupráci při výběru a dodávkách souvisejícího vybavení - obkladů, zařizovacích předmětů a vybavení koupelen, podlah, dveří, barev nebo tapet, matrací, skla za kuch.linku, sedacího nábytku, stínění oken, kusových koberců, osvětlení... 

Cena za nárvh se odvíjí individuálně od 12.000 Kč za 1 pokoj (dětský/ložnice/obývák...), v případě menší kuchyně je cena 14.000 Kč, při propojení kuchyně s obývacím pokojem do 25 m2 je cena 18.000 Kč (dle náročnosti) , u většího prostoru nad 25 m2 je cena 25.000 Kč... Cena se navyšuje komplikovaností prostoru (např. podkroví) nebo schodiště. Platíte 70% zálohu na návrh. Pokud se mnou budete zakázku realizovat, nedoplácíte 30% z ceny návrhu. Pokud si zajistíte výrobce sami, pak podklady pro nacenění pro truhláře od 1.500 Kč / pokoj / dle náročnosti + doprava mimo Prahu 4.

Konzultace v interiéru, kdy pouze s klientem probereme moznosti úprav - 1.500 Kč/hodina. Půl hodinovou konzultaci máte u mně v kanceláři v Jažlovické 1334/4, Praha 4 - zdarma !

Těším se na spolupráci

Vaše Alžběta

Ukázky realizací

Více realizací

© 2024 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign