Alžběta Prachatická

bytový architekt

Ráda bych Vás přesvědčila, že spolupráce s bytovým architektem nebo designérem na tvorbě Vašeho interiéru, kde s největší pravděpodobností strávíte významnou část svého života, není zbytečný luxus.

Zaměřuji se na design interiérů a realizace komerčních i bytových interiérů.

Na čem teď pracuji? Červenec - Říjen 2017

Přidáno 10/31/17

Na čem teď pracuji nejvíc, jsou podklady pro cenové nabídky. Příští rok mě čekají 2 velké rekonstrukce bytů, takže to chce důkladnou přípravu před samotnou realizací. 

Co se týká návrhů a realizací, stihla jsem toho opravdu hodně. Od malých zakázek, až po ty větší. U většiny zajišťuji i autorský dozor a řemeslníky, takže aby vše klaplo jak má, bylo nutné mít časový harmonogram. Naštěstí všechno dobře dopadlo a u většiny zakázek finalizujeme.

A stihla jsem si i udělat prázdniny a podívat se na pár dnů do Amsterdamu. 

Ozval se klient, kterém jsem kdysi navrhla a dodala dětský pokoj, který mezi návštěvníky mých stránek pořád dost oblíbený : 

http://apdesign.cz/reference/realizace-detskeho-pokoje-v-novostavbe-na-praze-11/P_71

Teď potřeboval něco provést s kuchyní, aby se trošku oživila a abych našla více úložného prostoru. Navrhla jsem i výměnu pracovní desky, která skvěl doplnila zelené záda kuchyňské linky. Doplnily se horní nádstavce a monstrózní digestoř nahradila subtilní výsuvná Elica. Já myslím, že se to povedlo :) 

Dále jsem stihla navrhnout a dva dětské pokoje, které se blíží do finále. Jeden - modro-bílo-červený už skoro ve finále je. V přiložených obrázcích vidíte i částečnou realizaci. Oranžovo-žluto-zelený se snad dokončí tento týden. Těmto klientům se ještě stihla vyrobit vestavná skříň a komoda do ložnice. 

Dále jsem zpracovala návrhy na obývák a pracovnu v rámci ložnice. Obýváková sestava má vestavnou vinotéku. Snad budou mít klienti vyrobeno a namontováno do Vánoc, aby se v novém už pořádně zabydleli a do roku 2018 vstoupili s uklizenou ložnicí bez krabic. 

Ve finále jsem i s návrhem kuchyňské linky s obývákem v paneláku v šedé barvě. Rekonstrukce začíná v Lednu 2018. Už se těším na realizaci. 

A co jste dělali celé léto vy? 

Vaše Alžběta

Komentáře:

Přidat komentář

Jmenuji se Alžběta Prachatická

a v roce 1998 jsem se rozhodla pro kariéru bytové architektky. Od dětství jsem měla zálibu v proměnách starých kufrů a krabic od bot na byty pro panenky, kdy jsem vyráběla z kartónů příčky, vytvářela na stěny vlastní tapety a látkou polepovala nábytek ze starých krabiček od léků.

Před 17 lety jsem nejdříve jen občas pomáhala přátelům a známým s barevností a dispozičním řešením jejich interiérů, ale později se poptávka po mých službách rozšířila tak, že jsem se rozhodla v tomto oboru zůstat a rozvíjet se dál.

Nabízím službu zkušené bytové architektky

a praktické ženské, která vaří a má děti, takže ví, jak funguje domácnost. Nebojte se třeba jen zeptat v bezplatné poradně na to, s čím si při zařizování nevíte rady např. barevné kombinace. Nebojím se jakéhokoliv zadání. Nejsem multifunkční, ale s pomocí šikovných řemeslníků zajistím provedení vašeho domova od stavebních úprav až po výrobu a montáž nábytku a osvětlení. Několik stran referencí mluví víc, než dlouhý přesvědčovací text, proč si vybrat právě mně. 

Těším se na spolupráci. Vaše Alžběta

© 2017 AP Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek